Aegean Grace Villa

  • Wi-Fi
  • Tremmesenge/vugger
  • Klimaanlæg
  • Kæledyr tilladt

Aegean Grace Villa ligger 1 km fra Blue Beach Canteen og repræsenterer en 1 værelsers indkvartering med en terrasse. Feriehus har 1 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.

Aegean Grace Villa har en privat pool til afslapning.

Det tager ca. 16 minutters gåtur for at nå Althea Beach. Daily Coffee og Trechanthri Fish Taverna kan nås på 9 minutters gågang derfra.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Aegean Grace Villa Athen
Aegean Pearl
pris kun for mobil

Aegean Pearl

0 m fra overnatningsstedet
Painter'S House By The Beach
pris kun for mobil

Painter'S House By The Beach

7.3
Godt 3 anmeldelser
2.1 km fra overnatningsstedet
USD 96 USD 86
pr. nat
Amazing Garden House
pris kun for mobil

Amazing Garden House

10
Enestående 21 anmeldelser
6.9 km fra overnatningsstedet
USD 226 USD 203
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Bagageopbevaring

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Terrasse

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 11:00
    Licensnr.00003341347
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af Aegean Grace Villa?
      Ja, der er en parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Aegean Grace Villa.
    • Hvor meget koster det at bo på Aegean Grace Villa?
      Lejen på Aegean Grace Villa starter ved 276€ dollars pr. Nat.
    • Hvilke restauranter ligger tæt på Aegean Grace Villa?
      Restauranter i nærheden af Aegean Grace Villa omfatter Daily Coffee og Trechanthri Fish Taverna.
    • Er der en pool på Aegean Grace Villa?
      Ja, gæsterne på Aegean Grace Villa kan nyde en privat pool stedet.
    • Er kæledyr tilladt i den feriehus?
      Ja, kæledyr er typisk tilladt på den feriehus, men det er bedst at ringe i forvejen for at få det bekræftet.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Aegean Grace Villa Athen

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk